Nowy, lepszy sposób, by cieszyć się zdrowym powietrzem

z Serią Ultimate Air KIL

Nowa moc w oczyszczaniu powietrza, wysoka wydajność i Plasmacluster Ion 25000

scroll down
forest
proper air quality

Z nowymi oczyszczaczami powietrza Sharp UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W

możesz zapewnić odpowiednią jakość powietrza, optymalną wilgotność i usunąć niemal wszystkie zanieczyszczenia. Są one doskonałym wyborem nie tylko dla osób cierpiących na alergie i choroby górnych dróg oddechowych.

Design, innowacja i technologia.

Oczyszczacze powietrza Sharp serii KIL zdobyły nagrodę iF przyznawaną przez World Design Guide 2021!

design

Ich unikatowa forma odzwierciedla przepływ czystego powietrza, a idealny kształt podkreśla prostotę i funkcjonalność. Podczas gdy wygląd większości produktów dostępnych na rynku ma sprawić, że staną się one jak najmniej widoczne, piękny design oczyszczaczy KIL podkreśli charakter salonu, sypialni czy kuchni. Zobacz i poczuj siłę czystego powietrza w Twoim domu!

Czystsze i bardziej wilgotne powietrze

dzięki najnowszej generacji oczyszczaczy powietrza firmy Sharp

NAJWYDAJNIEJSZY GENERATOR JONÓW
cleaner air

Chciałbyś odetchnąć w domu powietrzem tak czystym, jak w lesie czy podczas górskich wędrówek?

Użyty w obu modelach najwydajniejszy generator jonów Plasmacluster Ion 25000 wytwarza i uwalnia 25000 jonów na cm3, czyli aż 3,5 raza więcej niż standardowy generator. Moduł zapewnia emisję skoncentrowanego strumienia nie tylko w powietrzu, ale również w kierunku wybranych przedmiotów i powierzchni. Tym samym redukuje niekorzystne dla zdrowia substancje znajdujące się w powietrzu, na meblach, zasłonach czy ścianach.

Opatentowana przez Sharp technologia Plasmacluster Ion 25000 opiera się na emisji jonów dodatnich i ujemnych. Co ważne, są one identyczne, jak te spotykane w środowisku naturalnym.

Dostępne na rynku generatory produkują jedynie jony ujemne, które tylko obciążają zanieczyszczenia. Podobnie jak w naturze, Plasmacluster generuje również jony dodatnie, które dodatkowo neutralizują szkodliwe cząsteczki. Ta unikatowa technologia zmniejsza też liczbę wirusów przenoszonych drogą powietrzną.

Badanie przeprowadzone przez National Research Center for the Control and Prevention of Infectious Diseases (CCPID)/Institute of Tropical Medicine, Nagasaki University więcej informacji https://global.sharp/corporate/news/200907-a.html

DOM WOLNY OD SMOGU

Zanieczyszczenie powietrza jest poważnym problemem, z którym zmaga się cały świat. Dotyka szczególnie mieszkańców miast, którzy wdychają codziennie m.in. szkodliwe tlenki węgla, azotu i siarki oraz pyły PM2.5 i PM10. Chcesz uwolnić powietrze w domu od tych chorobotwórczych substancji?

HEPA
Wieloetapowe oczyszczanie dzięki systemowi składającemu się z: filtrów przeciwpyłowych, węglowych, HEPA i filtrów nawilżających oraz generatora jonów Plasmacluster Ion 25000.
HEPA

Zastosowany w oczyszczaczach powietrza UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W filtr HEPA skutecznie usuwa 99,97% zanieczyszczeń. To właśnie dzięki niemu powietrze staje się wolne od pyłów PM2.5 i PM10. Natomiast żel krzemionkowy zawarty w filtrze węglowym usuwa tlenki siarki i azotu. Wykorzystanie generatora jonów Plasmacluster Ion 25000, na ostatnim etapie oczyszczania, pozwala na aktywne usunięcie z powietrza nawet najmniejszych niepożądanych drobin.

icons

Zapachy kuchenne

Zapach dymu papierosowego

Zapachy pielęgnacyjne

Zapachy z szafy

Zapach potu

BEZ NIEPRZYJEMNYCH ZAPACHÓW

W dobie pandemii nasze domy stały się nie tylko miejscem odpoczynku, ale również pracy i aktywności fizycznej. Masz dość nieprzyjemnych zapachów związanych z gotowaniem czy intensywnego zapachu potu towarzyszącego ćwiczeniom?

Najnowsze modele oczyszczaczy powietrza firmy Sharp wyposażono w filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego, który wychwytuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy związane z codziennymi funkcjonowaniem domu. Odory dodatkowo neutralizuje najwydajniejszy generator jonów Plasmacluster Ion 25000.

Ruchomy panel pozwala na łatwy i stały przepływ jonów na pożądane elementy, pozbywając się np. np. zapachów
movable panel
SIERŚĆ I ZAPACH ZWIERZĄT TO NIE PROBLEM

Czworonożny przyjaciel to nie tylko radość, ale również sporo obowiązków i niedogodności. Jesteś zmęczony bezskuteczną walką z sierścią oraz nieprzyjemnym zapachem?

Zamontowany w modelach UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W filtr kurzu zatrzymuje również sierść i włosy. Dodatkowo model UA-KIL80E-W wyposażono w system automatycznego jego czyszczenia - to specjalne szczotki i siatka zbierające brud do pojemnika. Proces uruchamia się raz na dwie doby lub raz w miesiącu, w zależności od ustawień i trwa 8 minut. Musisz tylko oczyścić pojemnik przynajmniej raz na pół roku. Z nieprzyjemnym zapachem poradzi sobie natomiast generator jonów Plasmacluster Ion 25000, który skutecznie odświeży nie tylko powietrze w pomieszczeniu, ale również ulubioną kanapę Twojego psa czy kota.

pet hair

Zapachy kuchenne

animal odors

Zapach dymu papierosowego

SUCHE POWIETRZE? NAWILŻONE!

Jesienią i zimą staramy się zapewnić w naszych domach ciepło, natomiast latem przyjemny chłód. Czy wiesz, że centralne ogrzewanie i klimatyzacja wysuszają powietrze, co może wywołać podrażnienia oczu i dróg oddechowych?

Gwarantuje o 10% wydajniejsze nawilżenie powietrza. Łatwy w użyciu pojemnik na wodę posiada wygodny uchwyt do przenoszenia i umieszczenia w urządzeniu
air humidified

Najnowsze modele oczyszczaczy Sharp, bez użycia środków chemicznych, generowania białego nalotu na meblach czy mokrych plam zapewniają o 10 % wydajniejsze nawilżenie powietrza (do 700 ml/h). Wykorzystano w nich higieniczną i bezpieczną metodę ewaporacyjną. Wbudowany wyświetlacz pokazuje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a dzięki wskaźnikowi trybu nawilżania łatwo zadbasz o skuteczną pracę urządzenia. Zmieniający się kolor wskaźnika informuje na przykład o włączeniu trybu nawilżania oraz konieczności dolania wody do łatwego w użyciu zbiornika, którego funkcjonalność zwiększa wygodna rączka do przenoszenia i postawienia oraz szeroki wlew umożliwiający sprawne napełnianie i czyszczenie. Urządzenie samo przypomina o konieczności przeprowadzenia konserwacji filtra. Praktyczny wskaźnik jego zanieczyszczenia uruchamia się w momencie przekroczenia 720 godzin czasu pracy oczyszczacza.

large areas
OCZYSZCZANIE DUŻYCH POWIERZCHNI

Smog w okresie grzewczym, pyłki roślin wiosną, kurz, alergeny i drobnoustroje sprawiają, że jakość powietrza w naszych domach jest niska. Oczyszczasz powietrze, ale stosowane przez Ciebie urządzenie nie sprawdza się na większych powierzchniach?

W zależności od modelu, urządzenia Sharp są w stanie przynajmniej 3-krotnie w ciągu godziny skutecznie przefiltrować powietrze w dedykowanym pomieszczeniu - w przypadku modelu Sharp UA-KIL60E-W może ono mieć wielkość do 50 m2, natomiast UA-KIL80E-W sprawdzi się na powierzchniach sięgających nawet 62 m2.

area
JUŻ WIESZ CZYM ODDYCHASZ!

Chciałbyś wiedzieć, jaka jest jakość powietrza, którym oddychasz w domu?

Oczyszczacze Sharp UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W mają aż 5 czujników:

  • pyłów PM2.5 i kurzu z możliwością regulacji czułości - do wyboru niska, średnia, wysoka - którego zadaniem jest dostosowanie odpowiedniej prędkości działania wentylatora,
  • zapachów i zanieczyszczeń gazowych,
  • temperatury i wilgotności, które dostosowują poziom nawilżenia powietrza do temperatury, tym samym dbając o optymalne warunki wewnątrz pomieszczenia,
  • światła, pozwalający na spokojny odpoczynek - w chwili, gdy w pomieszczeniu zmniejsza się natężenie światła przechodzi w tryb Sleep i przygasza diody na panelu sterowania.

Dla zapewnienia Twojej wygody oba modele wyposażono w tryb automatycznego oczyszczania i nawilżania powietrza. Dane z wbudowanych czujników możesz wykorzystać również wtedy, gdy zdecydujesz się na skorzystanie z trybu manualnego. O jakości powietrza w pomieszczeniu poinformują Cię dwa wskaźniki: trzycyfrowy dotyczący pyłów PM2.5 i drugi - mówiący o jakości powietrza.

Specjalne podświetlenie umieszczone na dole urządzenia wyświetla informacje przy pomocy kolorów:

  • białego migającego – informującego o pojawiającym się zanieczyszczeniu,
  • żółtego – pokazującego, że powietrze jest zanieczyszczone w stopniu umiarkowanym,
  • czerwonego – sygnalizującego, że stan powietrza powinien budzić Twój niepokój.
Wyposażony w 5 czujników: PM2,5 cząstek stałych, zapachu, temperatury, wilgotności i światła, które pracują zarówno w trybie automatycznym jak i manualnym
sensors
British Allergy Foundation
ALERGIA NA KURZ, ROZTOCZA, PLEŚNIE I GRZYBY

Czy wiesz, że nawet połowa alergików może być uczulona na kurz, roztocza, pleśnie czy grzyby? Kichanie, kaszel, łzawiące oczy - to objawy alergii często mylone z nawracającym przeziębieniem. Brzmi znajomo?

Nowe urządzenia firmy Sharp - UA-KIL60E-W i UA-KIL80E-W dbają o jakość powietrza i eliminują prawie wszystkie zanieczyszczenia

Rozwiązaniem jest użycie oczyszczaczy Sharp UA-KIL60E-W lub UA-KIL80E-W wyposażonych w Generator jonów Plasmacluster Ion 25000 oraz filtr HEPA, który zatrzymuje niemal wszystkie niebezpieczne cząsteczki o średnicy zaledwie 0,3 mikrona. W połączeniu ze specjalnym trybem Pollen urządzenia skutecznie usuwają alergeny z pomieszczenia. Uruchomienie trybu Pollen sprawia, że czujnik kurzu przechodzi w tryb najwyższej czułości, by maksymalnie szybko wykrywać alergizujące pyłki i kurz oraz zmaksymalizować tempo ich usuwania.

KURZ WIRUJĄCY W POWIETRZU? NIE W TWOIM DOMU!

Kurz domowy może składać się z zarodników grzybów i bakterii, pleśni, roztoczy, złuszczonego naskórka, włosów, włókien, sierści, jaj i odchodów owadów. W każdym domu jego skład może być inny, ale wszędzie pozostaje wszechobecny. Nie wiesz jak skutecznie się go pozbyć?

1 h
60 min. intensywnej jonizacji, redukcji elektryczności statycznej i oczyszczania z kurzu

Tryb Plasmacluster Ion Shower to znakomity sposób na usunięcie kurzu nie tylko z powietrza, ale również podłóg zaledwie w godzinę! Po włączeniu tego trybu przez pierwsze 10 minut generator pracuje ze zwiększoną mocą, a uwalnianie jony działają antystatycznie powodując odklejenie się kurzu od powierzchni. Następnie uruchomiony zostaje najwyższy tryb pracy oczyszczacza i w ciągu kolejnych 50 minut dzięki filtrowi HEPA kurz zostaje przez niego zatrzymany.

SZAFY, OBICIA I MATERIAŁY ODŚWIEŻONE

Nie wiesz, jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem ubrań w szafie?

Oba modele wyposażono w tryb Plasmacluster Spot, pozwalający na usunięcie zaledwie w kilka minut nieprzyjemnych zapachów i innych zanieczyszczeń z wybranych powierzchni. Wystarczy skierować nawiew bezpośrednio na zawartość szafy, zasłony lub poduszki, a silny strumień jonów skutecznie je odświeży.

Łatwy sposób kierowania strumienia powietrza na pożądane przedmioty
directing airflow
Sharp purifier
Sprawdź nową generację oczyszczaczy powietrza Sharp Ultimate Air KIL