Znajdź filmy, programy i wiele więcej
wystarczy zapytać Asystenta Google.

Uruchom aplikacje. Znajdź filmy i programy. Streamuj muzykę. Steruj swoim telewizorem. I zrób to wszystko za pomocą swojego głosu. Poproś Asystenta Google, aby szybko przeszukał wszystkie twoje aplikacje w poszukiwaniu szukanego programu, dał ci spersonalizowane rekomendacje co oglądać dalej, i udostępnił najnowsze wyniki sportowe lub kontrolował twoje inteligentne urządzenia domowe*. Wystarczy nacisnąć przycisk Asystenta Google na pilocie, aby rozpocząć.

Wszystko, co streamujesz.
Wszystko na jednym ekranie.

Google TV™ 4K UHD

4K Ultra High Definition Google TV™ z wyjątkową funkcjonalnością multimedialną.

Rozrywka, którą kochasz. Z niewielką pomocą od Google.

Przeglądaj ponad 400 000 filmów i odcinków telewizyjnych z różnych usług streamingowych - w jednym miejscu, zorganizowanych według gatunków i tematów, które cię najbardziej interesują. Odkrywaj nowe filmy i seriale na podstawie tego, co oglądałeś i co cię interesuje. Możesz nawet aktualizować listę do obejrzenia i kontrolować swój telewizor - wszystko z poziomu telefonu. Ponadto poproś Google Assistant o znalezienie filmów, uruchomienie aplikacji, odtwarzanie muzyki i sterowanie telewizorem - wszystko za pomocą głosu.

Kontroluj telewizor za pomocą telefonu

Korzystaj z aplikacji Google TV do sterowania telewizorem bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Teraz możesz znaleźć coś świetnego do obejrzenia nawet wtedy, gdy sofa połknęła twoją pilot. A także możesz używać klawiatury telefonu do szybkiego wprowadzania skomplikowanych haseł, nazw filmów lub fraz do wyszukiwania.

Chromecast wbudowany

Łatwo przesyłaj filmy, programy, zdjęcia i więcej z telefonu bezpośrednio na telewizor.

Jedna lista dla wszystkich twoich odkryć.

KZachowaj wszystkie swoje programy i filmy na jednej liście do oglądania, bez względu na to, w jakiej aplikacji się znajdują. Oznacza to koniec z poszukiwaniami od aplikacji do aplikacji, aby znaleźć to, co chcesz obejrzeć. Słyszałeś o interesującym programie czy filmie? Dodaj go do swojej listy oglądania z telewizora, telefonu, laptopa lub za pośrednictwem wyszukiwarki Google w dowolnej przeglądarce i kontynuuj później na dużym ekranie.