e-scooters

enjoy the ride

Więcej informacji

Hulajnoga elektryczna

KS1CEUB

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym wyświetlaczem i aplikacją sterującą.

 • Rozmiar kół: 8,5-calowa opona o strukturze plastra miodu

 • Maks. obciążenie: 120 kg

 • Maks. zasięg na jedno naładowanie: 25 km

 • Bateria z certyfikatem 36 V

Hulajnoga elektryczna

KS2CEUB

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym wyświetlaczem i aplikacją sterującą.

 • Rozmiar kół: 10-calowa opona pomopowana

 • Maks. obciążenie: 120 kg

 • Maks. zasięg na jedno naładowanie: 35 km

 • Bateria z certyfikatem 36 V

Accessories

PH1AEUB

Montaż telefonu na wsporniku umożliwia wygodne korzystanie z nawigacji - w pionie lub w poziomie. Łatwość montażu i prosta regulacja do różnych rozmiarów telefonów

 • Szeroki zakres pasujących telefonów - od 4,7 do 6,5 cali

 • łatwa regulacja

 • stabilne mocowanie

 • zabezpieczenie przed uderzeniem

Features

Easy to read display

Duży, czytelny wbudowany wyświetlacz dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Możesz łatwo sprawdzić poziom naładowania baterii na wskazaniu słupkowym, a także monitorować prędkość, wybrany bieg i przebyty dystans od startu hulajnogi lub podczas podróży.

High-performance battery

Certyfikowany akumulator to gwarancja mniejszej ilości problemów z ładowaniem i dłuższej żywotności, więc zawsze możesz po prostu wstać i iść. Wysokie standardy firmy Sharp dotyczące certyfikacji akumulatorów gwarantują, że będziesz mógł cieszyć się swoim produktem przez długi czas.

Reliable footpad

Czarne wykończenie hulajnogi z czerwonymi akcentami nadaje jej sportowy wygląd. Szeroki podnóżek zapewnia wygodną jazdę, a kierownica o wysokości ponad 110 cm zapewnia stabilną jazdę i kierowanie nawet przy wyższych prędkościach.

Always connected

Sterowanie za pomocą aplikacji to jeszcze prostszy sposób korzystania z hulajnogi. Tutaj znajdziesz znacznie więcej informacji o produkcie, ale również ustawisz żądane funkcje. Możesz włączyć lub wyłączyć podświetlenie podwozia, zarejestrować swoją wycieczkę i wiele więcej. Wygodną funkcją jest również zdalne, tymczasowe blokowanie hulajnogi na krótkich postojach.

Excellent suspension

Podwójne tylne zawieszenie daje temu skuterowi niewiarygodnie gładką i relaksującą jazdę po irytujących wybojach miejskich dróg. Jedyne co zauważysz to niespotykany komfort i prawdziwą przyjemność z jazdy.(Tylko EM-KS2)

Truly impressive

Naciskając manetkę przyspieszenia, możesz łatwo przyspieszyć do żądanej prędkości. Dzięki biegom prędkość można ograniczyć do wybranego poziomu. Skuteczne hamowanie zapewniają hamulec tarczowy oraz hamulec elektryczny zintegrowany z przyciskiem hamulca. W opisywanym modelu można również użyć hamowania tylnym błotnikiem.(EM-KS1)

Stylish design

Czerwone elementy, takie jak linka hamulcowa i tylny zaczep, nadają temu skuterowi naprawdę dynamiczny charakter. Niezależnie od prędkości, z jaką się poruszasz, to właśnie Twój styl wyróżni Cię z tłumu.

Control app

Download the control app

App control is an even easier way to use your scooter. Here you will find much more information about the product, but also set the required functions. You can turn on or off the undercarriage lighting, register your trip and much more. A convenient feature is also the remote, temporary locking of the scooter for short stops.