e-scootery

Ciesz się jazdą

Więcej informacji

Hulajnoga elektryczna

KS1CEUB

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym wyświetlaczem i aplikacją sterującą.

 • Rozmiar kół: 8,5-calowa opona o strukturze plastra miodu

 • Maks. obciążenie: 120 kg

 • Maks. zasięg na jedno naładowanie: 25 km

 • Bateria z certyfikatem 36 V

Hulajnoga elektryczna

KS2CEUB

Hulajnoga elektryczna z wbudowanym wyświetlaczem i aplikacją sterującą.

 • Rozmiar kół: 10-calowa opona pomopowana

 • Maks. obciążenie: 120 kg

 • Maks. zasięg na jedno naładowanie: 35 km

 • Bateria z certyfikatem 36 V

Akcesoria

PH1AEUB

Montaż telefonu na wsporniku umożliwia wygodne korzystanie z nawigacji - w pionie lub w poziomie. Łatwość montażu i prosta regulacja do różnych rozmiarów telefonów

 • Szeroki zakres pasujących telefonów - od 4,7 do 6,5 cali

 • łatwa regulacja

 • stabilne mocowanie

 • zabezpieczenie przed uderzeniem

Cechy

Czytelny wyświetlacz

Duży, czytelny wbudowany wyświetlacz dostarcza wszystkich niezbędnych informacji. Możesz łatwo sprawdzić poziom naładowania baterii na wskaźniku segmentowym, a także monitorować prędkość, wybrany bieg i przebyty dystans podczas podróży.

Wydajna bateria

Certyfikowana bateria to gwarancja mniejszej ilości problemów z ładowaniem i dłuższej żywotności, dzięki czemu zawsze możesz po prostu ruszyć z miejsca. Wysokie standardy Sharpa dotyczące certyfikacji baterii gwarantują, że będziesz mógł cieszyć się swoim produktem przez długi czas.

Niezawodny podstawa

Czarne wykończenie hulajnogi z czerwonymi akcentami nadaje jej sportowy wygląd. Szeroka podstawa zapewnia wygodną jazdę, a kierownica o wysokości ponad 110 cm zapewnia stabilną jazdę i sterowność nawet przy wyższych prędkościach.

Zawsze połączony

Dzięki aplikacji Sharp Life wszystkie potrzebne informacje o podróży masz w swoim telefonie. A wygodne złącze USB pozwala naładować telefon.

Doskonałe zawieszenie

Podwójne tylne zawieszenie daje temu skuterowi niewiarygodnie gładką i relaksującą jazdę po irytujących wybojach miejskich dróg. Jedyne co zauważysz to niespotykany komfort i prawdziwą przyjemność z jazdy.(Tylko EM-KS2)

Naprawdę imponujące

Naciskając manetkę przyspieszenia, możesz łatwo przyspieszyć do żądanej prędkości. Dzięki biegom prędkość można ograniczyć do wybranego poziomu. Skuteczne hamowanie zapewniają hamulec tarczowy oraz hamulec elektryczny zintegrowany z przyciskiem hamulca. W opisywanym modelu można również użyć hamowania tylnym błotnikiem.(Tylko EM-KS1)

Stylowy design

Czerwone elementy, takie jak linka hamulcowa i tylny zacisk, nadają tej hulajnodze naprawdę dynamiczny charakter. Niezależnie od prędkości, z jaką się poruszasz, to właśnie Twój styl wyróżni Cię z tłumu.

Aplikacja kontrolna

Pobierz aplikację sterującą

Kontrola aplikacji to jeszcze prostszy sposób korzystania z hulajnogi. Tutaj znajdziesz znacznie więcej informacji o produkcie, ale także ustawisz wymagane funkcje. Możesz włączyć lub wyłączyć oświetlenie podwozia, zarejestrować swoją podróż i wiele więcej. Wygodną funkcją jest również zdalne, tymczasowe blokowanie hulajnogi na krótkie postoje.